Boaz Haim

 

Prezes Zarządu

Boaz Haim
Boaz Haim objął stanowisko Prezesa Zarządu Spółki z dniem 1 grudnia 2019 r. Wcześniej pełnił funkcję Członka Zarządu Spółki.
Boaz Haim jest izraelskim adwokatem z dwunastoletnim doświadczeniem w inwestycjach nieruchomościowych. Karierę zawodową rozpoczął w 2007 r. w kancelarii J.D. Shachor, jako adwokat specjalizujący się w prawie nieruchomości. W 2010 r. rozpoczął praktykę zawodową, jako adwokat w kancelarii TIK, GILAD, KEYNAN. W 2013 r. Boaz Haim został partnerem w kancelarii TIK, GILAD, KEYNAN a w 2017 r. partnerem zarządzającym. Obecnie kancelaria ta funkcjonuje pod firmą Keynan, Haim & Co. i jest ona uznawana za jedną z wiodących izraelskich firm prawniczych w branży nieruchomości.
W 2005 r. ukończył studia prawnicze w Sha’arei Mishpat College w Hod HaSharon (obecnie Akademickie Centrum Prawa i Nauki), a w 2007 r. został wpisany na listę adwokatów w Izraelu. Boaz Haim jest również absolwentem Uniwersytetu Bar-Ilan w Ramat Gan, gdzie w 2019 r. ukończył studia podyplomowe (Master’s degree) na kierunku Rozwiązywanie Konfliktów, Zarządzenie i Negocjacje.